• ul. Sądowa 7, 41-605 Świętochłowice
  • 32 43 107 43
  • 609 625 896

Pełna księgowość i KPiR - najniższa cena, wysoka jakość

Dlaczego warto korzystać z naszych usług?

Marka TaniKsiegowi.pl należy do Kancelarii Talionis. Trzon kadry naszego biura wachunkowego stanowią wykwalifikowani księgowi (także z certyfikatem księgowym), dysponujemy polisą ubezpieczenia OC. Gwarantujemy obsługę na poziomie drogich biur rachunkowych z największych polskich miast, przy zachowaniu jednych z najniższych cen w kraju.

Pełna księgowość - cennik usług

KPiR - cennik usług

Obsługujemy Klientów z całej Polski - nie ważne gdzie mieści się Twoja siedziba!

Prócz bardzo niskich cen usług księgowych dodatkowo oferujemy naszym klientom:

  • bezpłatnie tarczę windykacyjną, czyli prawo do posługiwania się przez wszystkich naszych Klientów we wszelkich zawieranych umowach i wystawianych fakturach nazwą "Kancelaria Talionis" jako kancelarii strzegącej terminowości rozliczeń. Twoi kontrahenci będą świadomi, że jeśli nie zapłacą w terminie, niezwłocznie możesz przekazać nam ich windykację polubowną lub sądową, co zwiększy wartość długu (szczegółowy opis usługi przekazujemy drogą mailową),
  • zniżkę na usługi z zakresu bezpieczeństwa biznesu: pomoc dla ofiar przestępstw gospodarczych, pomoc osobom oskarżonym o dokonanie oszustwa gospodarczego, windykację, antywindykację, ochronę interesów przedsiębiorcy przez odpowiednią konstrukcję umów oraz wywiad gospodarczy (weryfikacja wiarygodności kontrahentów).

Jeśli chcesz skorzystać z naszych usług - napisz na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przejmiemy Twoje problemy z księgowością i podatkami. Od teraz Twoim jedynym obowiązkiem będzie przesłanie do nas raz w miesiącu faktur i rachunków. Usługi świadczymy także w formie elektronicznej, bez konieczności przekazywania papierowych dokumentów.

Tel. 32 431 07 43
Fax 32 431 07 47
E-mail: biuro@kancelariatalionis.pl

Adres biura:
ul. Sądowa 7
41-605 Świętochłowice

Adres korespondencyjny i rejestrowy:
ul. Św. Jana 11/4
40-012 Katowice

Czym jest Talionis?

Prawo Talionu wywodzi się ze Starego Testamentu, jego uosobieniem pozostaje historycznie pojmowana sprawiedliwość wedle zasady: "oko za oko, ząb za ząb". Współcześnie rozumieć ją możemy jako oczekiwanie sprawiedliwej zapłaty za godziwie wykonaną pracę, czy też ukarania sprawcy wyrządzonej krzywdy (przestępstwa lub wykroczenia).